• Bibuła Silka Niebarwiąca

  Bibuła Silka Niebarwiąca (164)

  Bibuła silka niebarwiąca

  Bibuła silka niebarwiąca to jedwabista bibułka, która jest perełką wśród materiałów dekoracyjnych. Dzięki swojej delikatnej strukturze i nieodbarwiającym właściwościom doskonale sprawdza się w różnych branżach, takich jak kosmetyczna, kwiatowa, odzieżowa, bieliźniarska czy winiarska.

  Co to jest bibuła silk?

  Nasza bibułka to nie tylko luksusowy wybór, ale także bezkwasowy i bezpieczny materiał, który można śmiało używać w kontakcie z dziećmi. Wykonana w 100% z celulozy, jest idealna do wszelkiego rodzaju prac plastycznych, witraży, rękodzieł, pakowania i ozdabiania prezentów oraz produktów. Bibuła silka niebarwiąca posiada niezwykłą plastyczność. Pozwala to na doskonałe dopasowanie do każdego opakowania, bez względu na jego kształt czy rozmiar. Mimo niewielkiej gramatury bibułka ta jest niezwykle wytrzymała i elastyczna, co czyni ją idealnym materiałem do zastosowania w szkole, domu, biurze, kwiaciarniach, sklepach i wielu innych miejscach.

  Do czego służy bibuła silka niebarwiąca?

  Ta ekskluzywna bibułka jest niezastąpiona przy tworzeniu wyjątkowych dekoracji i pakowaniu prezentów. Jej gładka powierzchnia i piękne kolory dodadzą elegancji i finezji każdemu projektowi. Niezależnie od tego, czy tworzysz ozdobne kwiaty, piękne witraże czy pakujesz prezenty, nasz produkt sprawi, że Twoje prace nabiorą wyjątkowego uroku. Największą zaletą tej bibułki jest to, iż się ona nie odbarwia w kontakcie z wodą. Dzięki temu wykorzystanie jej do zrobienia witraży czy innych prac kreatywnych z udziałem kleju nie jest kłopotliwe.

  Bibuła silka niebarwiąca do pakowania

  Prezentowany przez nas produkt to doskonały materiał do pakowania towarów premium. Delikatna i subtelna struktura bibułki silk pozwala na zapakowanie, a tym samym ochronę najcenniejszych produktów. Dodatkowym atutem jest też nieodbarwianie się arkuszy w zetknięciu z wilgocią. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie przy pakowaniu galanterii, obuwia, bizuterii, bielizny, odzieży i wielu innych produktów. Siima to wiele innych ciekawych rozwiązań jak wypełniacz eko czy dekoracje i ozdoby. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem artykułów fryzjerskich marki Hair Tools.
 • Bibuła WAX Woskowana

  Bibuła WAX Woskowana (36)

  Bibuła wax woskowana

  Bibuła wax woskowana to wysokiej jakości kolorowy papier kalandrowany. Doskonały wybór dla tych, którzy poszukują nieprzemakalnego i wytrzymałego materiału do różnorodnych zastosowań.

  Do czego wykorzystam bibułkę nieprzemakalną?

  Bibułka wax woskowana prezentuje się pięknie dzięki swojemu wyjątkowemu połyskowi. Nie tylko dodaje uroku dekoracjom, ale także ma praktyczne właściwości. Nie plami się, nie przywiera kurzu i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie i rozdzieranie. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako dekoracja wilgotnych kompozycji kwiatowych, a wodoodporna powłoka woskowa zapobiega wchłanianiu wilgoci i nie przywiera do dekorowanych powierzchni.

  Wielozadaniowa bibułka woskowana

  Bibułka wax woskowana to niezastąpiony materiał do różnorodnych prac plastycznych, witraży, rękodzieł, pakowania i ozdabiania prezentów oraz produktów. Jej wysoka plastyczność umożliwia doskonałe dopasowanie do każdego opakowania, pomimo niewielkiej gramatury. Bibułka ta jest niezwykle wytrzymała i elastyczna, co czyni ją idealnym materiałem do zastosowania w szkole, domu, biurze, kwiaciarniach, sklepach i wielu innych miejscach.

  Wysoka jakość i praktyczność

  Jej nieprzemakalność i wyjątkowa trwałość sprawiają, że doskonale sprawdza się jako wypełniacz do bezpośredniego z kontaktu produktami. Jest to materiał półprzeźroczysty, który wyróżnia się niezwykle wysokim połyskiem. Bibułka woskowana WAX PREMIUM ma gramaturę 20-21g/m2. Ponadto, jej nietuzinkowa estetyka dodaje unikalnego charakteru prezentowanym produktom. Tam, gdzie produkty wymagają dodatkowej ochrony, np. ze względu na zwiększoną wilgotność ten materiał sprawdzi się idealnie. W Siima znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań jak wypełniacze eko w kilkunastu kolorach lub kwiaty mydlane. Również ciekawą propozycją są artykuły kreatywne i laki do pieczęci.
 • Bibuła W Rolkach

  Bibuła W Rolkach (34)

  Bibuła w rolkach

  Bibuła w rolkach to element wielu prac artystycznych. Doskonale sprawdza się również do pakowania przedmiotów. W ofercie dostępne jest wiele wariantów kolorystycznych.

  Co to takiego bibuła w rolkach?

  Nasz produkt to bibuła z wysokiej jakości papieru, gładka zawinięta w rolce dla wygody przechowywania. Dostępne w ofercie jest wiele wariantów kolorystycznych oraz mixy kilku kolorów. Arkusze mają wymiary 50x70cm, o gramaturze 22-23 gr/m², a każda rolka zawiera 30 szt. Taka forma produktu, czyli zwinięcie w rulon znacznie ułatwia pracę. Dozowanie oraz przechowywanie nie stanowi problemu, więc możesz się skupić na tym, co istotne, czyli realizacji swoich projektów.

  Bibuła w rolkach, do czego ją wykorzystać?

  Bibuła gładka to nieodłączny element wielu prac artystycznych, dzięki wyrazistym i żywym kolorom, każdy projekt jest bardzo realistyczny. Jej uniwersalność sprawia, że ma zastosowanie nie tylko w sztuce, ale również w innych dziedzinach. Bibuła to nie tylko dodatek do jakiegoś rękodzieła, ale także świetny materiał do pakowania. Możesz więc tworzyć witraże, kolaże i inne prace plastyczne. Kiedy produkt wymaga oryginalnej oprawy, również sprawdzi się nasza bibułka. Jest to nie tylko elegancka forma opakowania, ale także doskonały materiał na wypełniacz.

  Gdzie sprawdzi się bibuła w rolkach?

  Dzięki swojej wszechstronności bibułka może znaleźć zastosowanie w różnych miejscach, takich jak dom, szkoła, pracownia artystyczna czy sklep. Odkryj dostępne możliwości, jakie oferuje bibuła gładka i pozwól swojej wyobraźni rozkwitnąć. Dodaj swoim produktom elegancji dzięki niecodziennemu zapakowaniu. Dobierz kolor opakowania/ wypełnienia zgodnie z własnym zamysłem. W Siima znajdziesz wiele interesujących propozycji jak wypełniacz eko w kilkunastu kolorach czy lak do pieczęci. Na uwagę zasługują również artykuły fryzjerskie renomowanej angielskiej marki Hair Tools.
 • Bibułka Gładka Do Pakowania

  Bibułka Gładka Do Pakowania (159)

  Bibułka gładka do pakowania

  Bibułka gładka do pakowania to niecodzienny i niezwykle elegancki materiał opakowaniowy. Możesz wybierać w wielu różnych kolorów.

  Co to bibuła gładka?

  Bibułka gładka do pakowania to niezwykle cienki papier o gramaturze 22-24 g/m² i wymiarach 50x70cm. Każdy arkusz możesz wykorzystać jako opakowanie lub wypełniacz. Jest to niezwykle elegancka forma pakowania produktów lub prezentów. Bibułka występuje w kilkunastu kolorach, więc możesz dobrać je zgodnie z własnymi preferencjami. To doskonały materiał do prac plastycznych oraz do owijania przedmiotów. Wyjątkowa plastyczność i zwiększona gramatura korzystnie wpływają na estetykę bibułki.

  Gdzie sprawdzi się bibułka do pakowania?

  Możliwości, jakie daje bibułka gładka do pakowania, są naprawdę duże. Dzięki temu, że jest plastyczna i dopasowuje się do owijanych przedmiotów, jest niezastąpiona w każdym sklepie oraz manufakturze do dekoracyjnego pakowania produktów i rękodzieła. Sprawdzi się również w szkole, pracowni plastycznej czy do tworzenia wszelkiego rodzaju projektów kreatywnych. Jest to więc materiał bardzo wszechstronny i uniwersalny dostosowany do wielu zastosowań.

  Bibuła gładka czy warto?

  Bibułka gładka do pakowania to nie tylko materiał ekologiczny, ale również ekonomiczny. Wykorzystując nasz produkt, masz pewność, że nie szkodzisz środowisku, ponieważ nadaje się do recyklingu i powstaje z naturalnych surowców. Koszt wykonania pojedynczej ozdoby bądź owinięcia przedmiotu jest niewielki, przez co pakowanie staje się bardziej ekonomiczne. Bibuła w arkuszach sprawdzi się niemalże wszędzie: w szkole, w biurze, sklepie czy pracowni artystycznej. W Siima znajdziesz wiele innych inspiracji jak wypełniacze eko z papieru czy naklejki. Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą laków do pieczęci oraz wstążek i kokard.