• 10 Arkuszy

  10 Arkuszy (41)

  10 arkuszy bibuły silk

  10 arkuszy bibuły silk to tak niewiele, a pozwoli Ci poznać bibułkę silk wraz ze wszystkimi jej zaletami. Jest to jedwabista bibułka, która wyróżnia się wśród innych materiałów dekoracyjnych.

  Czym jest bibułka jedwabna?

  Nasz produkt to wszechstronny, ale także bezpieczny materiał, którego można używać również w pracy z dziećmi. Wykonana w 100% z celulozy, idealnie nadaje się do prac plastycznych i ozdabiania prezentów oraz produktów. Mimo to, że gramatura bibułki jest niewielka, jest niezwykle wytrzymała i elastyczna. Ma więc szerokie zastosowanie w szkole, domu, kwiaciarniach, sklepach i wielu innych miejscach. Jej niezrównanym atutem jest to, że nie odbarwia się pod wpływem wilgoci.

  Co zrobię z 10 arkuszy bibuły silk?

  Ta ekskluzywna bibułka jest niezastąpiona przy tworzeniu wyjątkowych dekoracji i pakowaniu prezentów. Jej gładka powierzchnia i piękne kolory dodają elegancji i finezji każdemu projektowi. Ozdobne kwiaty, piękne witraże czy pakowanie prezentów, nasz produkt sprawia, że Twoje prace nabiorą wyjątkowego uroku. Proponujemy najwyższej jakości produkt o doskonałych parametrach dla komfortu naszych klientów.

  10 arkuszy bibuły silk w jakości premium

  Prezentowany przez nas produkt to doskonały materiał do pakowania towarów luksusowych i nie tylko. Dzięki swojej subtelnej strukturze zapewnia amortyzacje i ochronę przed zarysowaniami najcenniejszych produktów. Co więcej, arkusze bibułki nie odbarwiają się w kontakcie z wilgocią, co czyni ją idealną przy pakowaniu galanterii, obuwia, biżuterii, bielizny, odzieży... W Siima również takie rozwiązania jak wypełniacz eko w kilku kolorach. Na szczególną uwagę zasługują również artykuły fryzjerskie marki Hair Tools, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Sprawdź również propozycje takie jak dekoracje i ozdoby oraz pudełka i opakowania.
 • 20 Arkuszy

  20 Arkuszy (41)

  20 arkuszy bibuły silka

  20 arkuszy bibuła silka niebarwiąca to materiał, który wyróżnia się wśród innych. Sprawdza się w wielu branżach, takich jak kosmetyczna, odzieżowa, bieliźniarska czy winiarska.

  Czym się charakteryzuje nasz produkt?

  20 arkuszy bibuły niebarwiącej to ilość wystarczająca, aby poznać wszystkie jej zalety. Wykonana w 100% z celulozy, idealnie nadaje się do prac plastycznych, witraży, rękodzieła i ozdabiania prezentów oraz produktów. Jest to produkt niezwykle plastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do pakowanej rzeczy. Bibułka jest cieniutka, ale niezwykle wytrzymała i elastyczna. Dzięki tym właściwościom jest to materiał, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji.

  Jak wykorzystać bibułkę jedwabną?

  Ta ekskluzywna bibułka jest niezastąpiona przy tworzeniu wyjątkowych dekoracji i pakowaniu prezentów. Możliwości, jakie daje, możesz sprawdzić, już mając 20 arkuszy bibuły silka niebarwiącej. Jej gładka powierzchnia i piękne kolory podniosą walory estetyczne każdej pracy plastycznej. Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, nasz produkt sprawia, że Twoje prace nabiorą wyjątkowego uroku. Zaletą tej bibułki jest to, że nie odbarwia się w kontakcie z wodą, więc można ją wykorzystać do tworzenia witraży i innych prac kreatywnych z wykorzystaniem.

  Do czego jeszcze można wykorzystać bibułkę?

  Prezentowany przez nas produkt to doskonały materiał do opakowywania towarów i prezentów. 20 arkuszy bibuły silka niebarwiącej pozwoli poznać jej możliwości jako dekoracyjnego opakowania. Świetnie chroni i zabezpiecza najcenniejsze produkty. Co więcej, arkusze bibułki nie barwią przedmiotów, z którymi się stykają nawet w kontakcie z wodą. Siima to wiele ciekawych pomysłów jak wypełniacze eko czy naklejki i etykiety. Inne nasze propozycje to sztuczne kwiaty oraz laki do pieczęci.
 • 50 Arkuszy

  50 Arkuszy (41)

  50 arkuszy bibuły niebarwiącej

  50 arkuszy bibuły niebarwiącej, która wyróżni Cię wśród innych materiałów dekoracyjnych. Jej struktura i właściwości nieodbarwiające doskonale sprawdza się w wielu branżach, takich jak kosmetyczna, odzieżowa, bieliźniarska czy winiarska.

  Jak wykorzystać 50 arkuszy bibułki niebarwiącej?

  Jakie są zastosowania bibuły silka? Ta ekskluzywna bibuła jest niezastąpiona podczas tworzenia wyjątkowych dekoracji i wyjątkowych prezentów. Jej gładka powierzchnia i piękne kolory dodają elegancji i finezji do każdego projektu. Jest to materiał o niesamowitych możliwościach dekoracyjnych i opakowaniowych. Można ją wykorzystać do pakowania wszelkich towarów wymagających delikatnego i niezawodnego zabezpieczenia. Dobrze sprawdzi się też przy wszelkich pracach artystycznych.

  Bibułka jedwabna co to?

  Proponowane przez nas 50 arkuszy bibuły niebarwiącej to produkt w jakości premium. Jest to bibułka silk, która nie odbarwia się przy kontakcie z wodą lub innym źródłem wilgoci. Dodatkowo jest to materiał niezwykle subtelny i trwały mimo niskiej gramatury na m2. Można wykorzystać ją do wszelkich prac dekoracyjno- plastycznych, rękodzieła albo projektów kreatywnych. Kolejną zaletą jest duży wybór kolorów, które można dopasować zgodnie z własnym zapotrzebowaniem.

  Bibuła niebarwiąca do zadań specjalnych

  Nasz produkt nie plami i nie brudzi, jest więc absolutnie bezpieczna dla każdego przedmiotu, z którym ma kontakt. Z pewnością jest to zaleta przy pakowaniu towarów premium. Jest to więc bezpieczny i niezwykle elegancki materiał, który ochroni i zamortyzuje zapakowane produkty lub prezenty. Już 50 arkuszy bibuły niebarwiącej pozwoli Ci poznać jej wszystkie zalety. Sprawdzi się ona nie tylko jako materiał amortyzujący czy wypełniacz, ale również jako dekoracyjny element opakowania. Siima ma w swojej ofercie wiele innych ciekawych rozwiązań jak lak do pieczęci, artykuły fryzjerskie czy dekoracje i ozdoby.
 • 100 Arkuszy

  100 Arkuszy (41)

  100 arkuszy bibułki jedwabnej

  100 arkuszy bibułki jedwabnej pozwoli Ci poznać jej wszystkie zalety. Ten produkt to również ekonomiczny wybór.

  Do czego wykorzystam bibułkę jedwabną?

  100 arkuszy bibułki jedwabnej to odpowiednia ilość do spakowania kilkudziesięciu paczek lub wykonania wielu dekoracji. Ten wyjątkowy materiał jest niezastąpiony przy tworzeniu niecodziennych dekoracji. Zaletą tego produktu jest to, że nie odbarwia się w kontakcie z wodą. Świetnie się sprawdza przy pracach plastycznych i dekoracyjnych. Jest wytrzymała i elastyczna można z niej zrobi c witraże czy sztuczne kwiaty lub inne kompozycje.

  Bibułka do pakowania

  100 arkuszy bibułki jedwabnej to dobra ilość do wypróbowania możliwości tego materiału do pakowania. Cienkie i wytrzymałe arkusze doskonale nadają się do owijania różnych przedmiotów. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich przedmiotów, ponieważ bibułka jest bardzo delikatna i zapobiega wszelkim zarysowaniom i uszkodzeniom. Takie opakowanie dodaje ponadto elegancji każdej rzeczy. Istotne jest też to, że bibułka nie zabarwi i nie pobrudzi przedmiotu, który jest w nią zapakowany. Ciekawym dodatkiem do takich opakowań są również ozdobne naklejki do przytrzymywania bibuły.

  Bibułka silka w wielu kolorach

  W ofercie dostępnych kilkanaście kolorów bibułki. 100 arkuszy bibuły jedwabnej to jednocześnie wiele możliwości na zapakowanie produktów lub prezentów zgodnie z zamysłem kolorystycznym osoby pakującej. Kolor można dobrać np. pod logo lub barwę przedmiotów. Dzięki wielu kolorom do wyboru również tworzenie projektów kreatywnych i plastycznych jest łatwe i przyjemne. Siima ma w swojej ofercie, również takie propozycje jak wypełniacze eko w kilkunastu kolorach, czy wstążki i kokardy. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem laków do pieczęci oraz artykułów kreatywnych.