• 10 Arkuszy

  10 Arkuszy (9)

  10 arkuszy bibuły woskowanej

  10 arkuszy bibuły woskowanej z kolorowego papieru kalandrowanego pozwoli Ci poznać wszystkie zalety tego materiału.

  Czym się wyróżnia bibuła nieprzemakalna?

  10 arkuszy bibułki woskowanej zachwyca swoim wyjątkowym połyskiem i dodaje uroku dekoracjom. Dzięki powłoce woskowej bibuła nie pochłania wilgoci i nie przywiera do dekorowanych powierzchni. Doskonale sprawdzi się w kwiaciarni do dekoracji i pakowania bukietów. Jest to niezastąpiony materiał do wszelkich prac plastycznych, witraży oraz rękodzieł i pakowania prezentów lub produktów. Jej wysoka plastyczność pozwala na dokładne dopasowanie do każdego opakowania.

  Do czego można wykorzystać bibułkę woskowaną?

  10 arkuszy bibuły woskowanej pozwoli Ci sprawdzić jakość i praktyczność tego materiału. Wykorzystasz go do pakowania kwiatów i bukietów oraz innych produktów wilgotnych. Jest nieprzemakalna, więc nie ulegnie zniszczeniu przy kontakcie z cieczą. Ta ultra cienka bibułka w kilku kolorach pozwoli, również osiągnąć niesamowite efekty artystyczne. Pięknie będą prezentować się wykonane z niej witraże czy inne projekty z wykorzystaniem światła. Ta niezwykle odporna i elastyczna bibuła sprawdzi się idealnie w szkole, domu, urzędzie, kwiaciarniach oraz sklepach i wielu innych miejscach.

  Bibuła o niesamowitych właściwościach

  10 arkuszy bibuły woskowanej, która nie przywiera kurzu i nie plami się w kontakcie z tłuszczem, doskonale nada się też do tradycyjnego pakowania. Ochroni ona każdy przedmiot przed porysowaniem i zniszczeniem. Piękny połysk bibułki i jej subtelność dodatkowo uatrakcyjnia każde opakowanie. Dekoracja bukietu wykonana z naszego produktu wygląda niezwykle efektywnie. Nieprzemakalna formuła daje za to wiele możliwości wykorzystania. W Siima można znaleźć wiele innych fascynujących rozwiązań, takich jak wypełniacz eko czy kwiaty mydlane. Warto również zwrócić uwagę zestawy prezentowe czy artykuły florystyczne.
 • 20 Arkuszy

  20 Arkuszy (9)

  20 arkuszy bibułki nieprzemakalnej

  20 arkuszy bibuły nieprzemakalnej to najlepszy wybór dla florystów i kwiaciarni. Bibułka spełni oczekiwania pod względem wytrzymałości i nieprzemakalności oraz pozytywnie wpłynie na estetykę.

  Zalety bibułki wax

  Wysoka jakość i praktyczność to cechy, które wyróżniają 20 arkuszy bibuły nieprzemakalnej. Trwała i delikatna doskonale spełnia funkcję wypełniacza do produktów wymagających bezpośredniego kontaktu. Ten półprzezroczysty materiał o wyjątkowym połysku prezentuje się niezwykle efektownie. Bibuła woskowana WAX PREMIUM ma gramaturę 20-21g/m². Dodatkowo jej nietuzinkowa estetyka nadaje prezentowanym produktom wyjątkowego charakteru. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej ochrony dla produktów, zwłaszcza w przypadku większej wilgotności, ta bibuła jest idealnym rozwiązaniem.

  Czemu bibuła woskowana?

  20 arkuszy bibuły nieprzemakalnej nie tylko prezentuje się pięknie, ale również jest bardzo praktyczna. Zapomnij o plamach i kurzu, ponieważ ta bibuła jest odporna na zabrudzenia. Dodatkowo cechuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie i rozdzieranie. Sprawia to, że doskonale sprawdza się jako dekoracja wilgotnych kompozycji kwiatowych. Dzięki wodoodpornej powłoce woskowej bibuła nie wchłania wilgoci i nie przywiera do dekorowanych powierzchni.

  Bibułka wielu możliwości

  20 arkuszy bibuły nieprzemakalnej znajdzie zastosowanie w różnorodnych pracach plastycznych, witrażach, rękodziełach, pakowaniu i ozdabianiu prezentów oraz produktów. Pomimo niewielkiej gramatury, ta bibuła jest niezwykle wytrzymała i elastyczna. Doskonale dopasowuje się do każdego opakowania. Niezależnie od miejsca - szkoły, domu, biura, kwiaciarni, sklepu - ta bibuła będzie idealnym wyborem. Świetnie nada się do dekoracji bukietów ze względu na swoje właściwości. Siima oferuje wiele innych interesujących rozwiązań, takich jak eko wypełniacze w różnych kolorach czy kwiaty mydlane. Znajdziesz tu również artykuły florystyczne i laki do pieczęci, które z pewnością ożywią Twoją twórczość.
 • 50 Arkuszy

  50 Arkuszy (9)

  50 Arkuszy bibuły WAX

  50 arkuszy bibułki WAX to wysokiej jakości materiał do pakowania. Ten produkt jest niezastąpiony, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. To doskonały wybór do dekoracji bukietów.

  Bibuła woskowana co to?

  50 arkuszy bibułki wax najlepszy wybór do ozdób. Niezastąpiony materiał w różnorodnych pracach plastycznych, rękodziełach, pakowaniu i dekoracji prezentów oraz produktów. Jej wysoka plastyczność umożliwia doskonałe dopasowanie do każdego opakowania, pomimo niewielkiej gramatury 20-21g/m². To świetny wybór do pakowania towarów premium bez obaw o ich bezpieczeństwo. Niezwykła wytrzymałość i elastyczność bibuły sprawiają, że jest idealna do wykorzystania w szkole, domu, biurze, kwiaciarniach, sklepach i wielu innych miejscach.

  Do czego wykorzystam bibułkę w arkuszach?

  Niezwykła uniwersalność bibuły woskowanej pozwala na jej wykorzystanie w wielu dziedzinach. Połyskująca powierzchnia dodaje uroku dekoracjom oraz jednocześnie ma praktyczne właściwości. Nie plami się, nie przywiera kurzu i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie i rozdzieranie. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako dekoracja wilgotnych kompozycji kwiatowych, a wodoodporna powłoka woskowa zapobiega wchłanianiu wilgoci i nie przywiera do dekorowanych powierzchni.

  Czemu bibuła woskowana?

  Każdy spośród 50 arkuszy bibułki wax odznacza się wysoką jakością. Jej nieprzemakalność oraz wyjątkowa trwałość sprawiają, że doskonale sprawdza się jako wypełniacz do bezpośredniego kontaktu z produktami. Jej półprzeźroczysta faktura i niezwykle wysoki połysk nadają prezentowanym produktom niepowtarzalny charakter. Jest to doskonałe rozwiązanie w kwiaciarniach do pakowania i ozdabiania kompozycji kwiatowych oraz bukietów. Siima to nie tylko bibuła i krepina, ale również wiele innych inspiracji np.: laki do pieczęci czy dekoracje i ozdoby. Jesteśmy również dystrybutorem artykułów fryzjerskich angielskiej marki Hair Tools.
 • 100 Arkuszy

  100 Arkuszy (9)

  100 Arkuszy bibuły nieprzemakalnej

  100 arkuszy bibułki nieprzemakalnej wyjątkowego papieru kalandrowanego wysokiej jakości. Jeśli szukasz materiału, który jest nie tylko kolorowy, ale także nieprzemakalny i wytrzymały, to doskonały wybór.

  Co wyróżnia bibułkę woskowaną?

  100 arkuszy bibułki nieprzemakalnej o zachwycającym połysku dodaje uroku każdej dekoracji. Nie musisz martwić się o plamy czy kurz, ponieważ ta bibuła nie plami się i nie przywiera kurzu. Cechuje się też wysoką wytrzymałością na rozciąganie i rozdzieranie, co czyni ją idealnym materiałem do dekoracji wilgotnych kompozycji kwiatowych. Dzięki wodoodpornej powłoce woskowej bibuła nie wchłania wilgoci i nie przywiera do dekorowanych powierzchni.

  Uniwersalny materiał plastyczny

  100 arkuszy bibułki nieprzemakalnej to niezastąpiony materiał do różnorodnych prac plastycznych, witraży, rękodzieł, pakowania i ozdabiania prezentów oraz produktów. Jej niezwykła plastyczność pozwala na doskonałe dopasowanie do opakowania. Bibuła woskowana Wax Premium ma gramaturę 20-21 g/m², co zapewnia wysoką jakość i praktyczność. Bez względu na to, czy używasz jej w szkole, domu, biurze, kwiaciarni czy sklepie, bibuła ta jest niezwykle wytrzymała i elastyczna.

  Bibuła dla florystów

  100 arkuszy bibułki nieprzemakalnej pozwoli na poznanie jej wszystkich zalet. Jest to z pewnością doskonały materiał do używania w kwiaciarniach. Wybór spośród kilku kolorów pozwala na dopasowanie do kompozycji. Woskowanie sprawia, że bibuła nie wchłania wody ani tłuszczu. Jest to więc idealne rozwiązanie do pakowania i ozdabiania kompozycji z żywych kwiatów. Będzie to z pewnością nietuzinkowy dodatek wpływający pozytywnie na estetykę. W Siima znajdziesz również wiele innych ciekawych rozwiązań, takich jak ekologiczne wypełniacze w różnych kolorach czy artykuły kreatywne. Na uwagę zasługują również laki do pieczęci i wyroby drewniane.