• 20 Arkuszy

  20 Arkuszy (53)

  20 arkuszy bibuły gładkiej

  20 arkuszy bibułki gładkiej do pakowania prezentów i prac plastycznych. Produkt dostępny w kilkunastu kolorach do wyboru.

  Czym jest bibuła gładka?

  20 arkuszy bibuły gładkiej wykonanej z delikatnego papieru o gramaturze 22-24 g/m² i wymiarach 50x70 cm. Każdy arkusz może służyć jako wypełnienie lub opakowanie. Sprawdzi się zwłaszcza do pakowania eleganckich produktów i prezentów. Dostępna w wielu barwach, daje możliwość dopasowania do konkretnego projektu. Doskonale sprawdza się również w pracach plastycznych i projektach kreatywnych czy do rękodzieła. Wyjątkowa plastyczność pozwala na podniesienie walorów estetycznych każdego opakowania.

  Gdzie warto wykorzystać bibułę klasyczną?

  Możliwości, jakie daje 20 arkuszy bibuły gładkiej, są nieograniczone. Jej plastyczność i doskonałe dopasowanie do owijanych rzeczy sprawia, że jest niezastąpiona w sklepach i manufakturach, do wytwarzania rękodzieła i projektów artystycznych. Doskonale sprawdza się również w szkole, pracowni plastycznej i do pakowania produktów w sklepach wysyłkowych. Jak widać, jest to więc materiał niezwykle wszechstronny o wielu zastosowaniach.

  Dlaczego warto wybrać bibułkę gładką?

  20 arkuszy bibuły gładkiej to wybór niezwykle ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Nasi dostawcy korzystają jedynie z surowców naturalnych w najwyższej jakości. Również szacunkowy koszt pojedynczego arkusza jest niski, więc pakowanie z jego użyciem jest niezwykle ekonomiczne. Bibuła w arkuszach sprawdza się praktycznie w każdym miejscu: w szkole, w sklepie, w sklepie i pracowni artystycznej. Bibułka podlega biodegradacji, przez co nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. W Siima znajdziesz wiele interesujących propozycji jak wypełniacz eko w kilkunastu kolorach czy laki do pieczęci. Sprawdź również ofertę artykułów fryzjerskich angielskiej marki Hair Tools, której jesteśmy dystrybutorem w Polsce.
 • 50 Arkuszy

  50 Arkuszy (52)

  50 arkuszy bibuły klasycznej

  50 arkuszy bibuły klasycznej to idealny materiał do wszelkich prac plastycznych i rękodzieła. Doskonała jakość i wybór pięknych kolorów daje wiele możliwości.

  Bibuła co to?

  50 arkuszy bibułki klasycznej, czyli cienkiego papieru o gramaturze 22-24 g/m² i wymiarach 50x70 cm. Rewelacyjnie sprawdza się jako opakowanie lub wypełnienie. Bez względu na kształt przedmiotu, który ma być pakowany, bibuła dopasuje się idealnie za każdym razem. Dzięki jej plastyczności i właściwej gramaturze bibuła ma istotny wpływ na estetykę opakowań. Niska gramatura i wiele kolorów ma niebagatelny wpływ na efekty wizualne każdego projektu artystycznego np. witraży.

  Wszechstronny materiał opakowaniowy

  50 arkuszy bibuły klasycznej pozwoli poznać możliwości, jakie daje. Jej cechy takie jak elastyczność i miękkość pozwalają na dopasowanie do owijanych towarów. Jest wiec niezastąpiona w sklepach, manufakturach oraz przy dekoracyjnym pakowaniu produktów i rękodzieła. Ponadto sprawdza się w szkole, pracowni graficznej i przy tworzeniu projektów kreatywnych. To materiał uniwersalny i idealny do wielu zastosowań. Wybór kolorów pozwala na optymalne dostosowanie do oczekiwań klientów.

  Ekologiczne i ekonomiczne pakowanie

  50 arkuszy bibuły klasycznej to materiał ekologiczny, ale również ekonomiczny. Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ nadaje się do recyklingu i jest wytwarzany z naturalnych surowców. Ponadto, jej koszt użycia do dekoracji lub pakowania jest niewielki, dzięki czemu pakowanie staje się bardziej oszczędne. Jest to niebywała zaleta, zwłaszcza przy sprzedaży wysyłkowej gdzie niezwykle ważne jest estetyczne pakowanie zamawianych przedmiotów. Siima to również producent wypełniaczy eko w kilkunastu kolorach, sprawdź nasz wypełniacz karbowany. Na uwagę zasługuje też bogaty asortyment naklejek i etykiet oraz artykuły kreatywne.
 • 100 Arkuszy

  100 Arkuszy (52)

  100 arkuszy bibuły do pakowania

  100 arkuszy bibuły do pakowania to doskonały ozdobny materiał opakowaniowy. Dodaje uroku każdej pakowanej rzeczy i jest synonimem elegancji.

  Bibuła do pakowania co to?

  100 arkuszy bibuły do pakowania to papier o gramaturze 22-24 g/m² i wymiarach 50x70 cm. Każdy arkusz może służyć do owinięcia lub wypełnienia przesyłki. Dostępna w różnorodnej kolorystyce, pozwala na optymalne dopasowanie do potrzeb. Bibułka doskonale sprawdzi się również w pracach plastycznych oraz w szkole. Jej wyjątkowa plastyczność i zwiększona gramatura w stosunku do innych podobnych produktów dostępnych na rynku sprawia, że jest to materiał wszechstronny.

  Czemu bibuła w arkuszach?

  Gdzie możesz wykorzystać 100 arkuszy bibułki do pakowania? Możliwości, jakie dają bibułki gładkie w wielu kolorach, są bardzo duże. Jej plastyczność i zdolność do dopasowywania się do owijanych produktów powoduje, że jest niezastąpiona w sklepach oraz manufakturach. Wszędzie tam gdzie dekoracyjne pakowanie produktów i rękodzieła nabiera wyjątkowego znaczenia. Ponadto sprawdza się doskonale w szkołach, pracowniach plastycznych oraz przy tworzeniu projektów kreatywnych. To niezwykle wszechstronny oraz elegancki materiał o wielu zastosowaniach.

  Dlaczego warto stosować bibułkę do pakowania?

  100 arkuszy bibuły do pakowania to nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne rozwiązanie. Jest to produkt wytwarzany z surowców naturalnych. Możesz być pewien, że korzystasz z materiałów przyjaznych środowisku, ponieważ ulegają one biodegradacji. Koszt wykonania ozdoby lub owinięcia przedmiotu jest niewielki, co sprawia, że pakowanie staje się bardziej ekonomiczne. Bibuła w arkuszach sprawdziła się praktycznie w każdym miejscu jak: szkoła, biuro, sklep czy pracownia artystyczna. Siima przedstawia wiele ciekawych produktów jak wypełniacz eko w kilkunastu kolorach. Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą laków do pieczęci czy naklejek i etykiet.