Dzień chłopaka zestaw prezentowy

Dzień Chłopaka – czym ozdobić prezent?

Dzień Chłopaka obchodzimy 30 Września, jest to święto, które zyskuje coraz bardziej na popularności w ostatnich latach. Warto więc zastanowić się jak przyozdobić prezent z tej właśnie okazji.

Od klasyki po innowacyjne rozwiązania

Klasycznym wyborem ozdabiania pudełek prezentowych są wszelkiego rodzaju wstążki i kokardy. Satynowa lub koronkowa wstążka zawiązana wokół pudełka dodaje mu klasycznego uroku. Gotowe kokardy to również ciekawy dodatek nie tylko do przyczepienia do opakowania prezentowego, lecz również bezpośrednio do podarunku. Dzień chłopaka szczególnie chętnie obchodzą dzieci w wieku szkolnym. Dla tej grupy polecamy ozdabianie symbolicznych upominków za pomocą kolorowych i zabawnych naklejek. Mały zestaw naklejek to też dobry pomysł na taki podarunek.

Dzień Chłopaka jak zapakować prezent?

Wszystko jest uzależnione od tego, kogo chcemy obdarować. Wybór dostępnych materiałów opakowań jest naprawdę ogromny, pudełka z okienkiem, z nadrukiem czy torebki papierowe to tylko niektóre z nich. Celofan, organza, czy satyna lub bibuła gładka to kilka z mniej oczywistych propozycji. Odpowiednio dobrane opakowanie wymaga również oprawy takiej jak kolorowy wypełniacz papierowy czy wstążka, bilecik lub nalepka z dedykacją. Kiedy przygotujemy pudełko w ten właśnie sposób, nie pozostaje nic innego tylko włożyć do niego prezent.

Co zrobić jeśli nie mam pomysłu na prezent?

Wybór prezentu to nieraz nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy ma mieć on charakter oficjalny albo nie znamy zbyt dobrze osoby którą chcemy obdarować. Pomocne mogą okazać się wszelkiego rodzaju zestawy prezentowe. Możemy również podarować na Dzień Chłopaka alkohol w eleganckim pudełku na wino, oczywiście, jeżeli obdarowywany jest pełnoletni. Pięknie zapakowane rękodzieło to też dobry pomysł na podarunek. W Internecie również możemy znaleźć wiele ciekawych inspiracji.

Dzień Babci, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela Dzień Chłopaka inspiracje na pudełko prezentowe zawsze się przydadzą

Dzień Chłopaka to nie jedyna okazja, kiedy wręczamy podarunki, w kalendarzu jest jeszcze mnóstwo innych okazji. Prezenty pod choinkę czy na urodziny to już klasyka. Za każdym razem chcemy, żeby nasze upominki cieszyły oko już od pierwszej chwili, a rozpakowywanie było niezwykłym doświadczeniem. Materiały do pakowania takie jak bibułka gładka czy wypełniacze eko dodadzą każdemu prezentowi stylu i elegancji. Pudełko lub torebkę efektownie ozdobisz wstążką, lub kokardą, ciekawym pomysłem będą też naklejki ozdobne albo etykiety tekturowe. Dostępność wszystkich tych akcesoriów do pakowania zachęca do kreatywności, więc puść wodze fantazji i pakuj z pomysłem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *