• Stemple

  Stemple (26)

  Stemple do wosku

  Stemple do pieczęci to elegancki i klasyczny sposób, aby dokumenty, zaproszenia, kartki okolicznościowe i opakowania zyskały niecodzienny charakter. Korespondencja uzupełniona o taką oprawę nabiera szlachetnego i wyjątkowego charakteru.

  Czym są stemple do laku?

  Stempel to mosiężna pieczęć o średnicy 2,5 co gwarantuje jego trwałość i niezawodność. Odbicie jest dokładnie odwzorowane ze wszystkimi najdrobniejszymi detalami. Drewniany ergonomiczny uchwyt gwarantuje skuteczne i łatwe wykonanie pieczęci już za pierwszym razem. Takie zaproszenia komunijne, na chrzest, na wesele i inne uroczystości, jak również różnego rodzaju dyplomy i certyfikaty pozostają w pamięci na długo. Solidne materiały, z których zrobiono stempel to gwarancja precyzji, a więc wyraźnego odbicia z wosku. Dzięki wysokiej jakości wykonania, pieczęć z wosku będzie zawsze wyglądać elegancko i profesjonalnie, przyciągając wzrok odbiorców.

  Stemple do wosku - jak ich używać?

  Wystarczy rozpuścić wosk na powierzchni dokumentu, przyłożyć stempel, i poczekać chwilę, a następnie odcisnąć go na wosku. Za pomocą naszych produktów, wyczarujesz różnorodne wzory, i podkreślisz Twoją indywidualność i styl. Pieczęć z wosku doskonale sprawdza się zarówno w celach oficjalnych, takich jak zabezpieczanie dokumentów, jak i w tych bardziej osobistych, jak zapraszania na wyjątkowe wydarzenia. Odbicia z wosku wykonane za pomocą naszych produktów są więc nie tylko łatwe do wykonania, ale również bardzo efektowne.

  Stemple w ofercie SIIMA

  Pieczętowanie lub lakowanie to elegancki sposób, aby podkreślić wagę korespondencji, lub niecodzienną ozdobę. W naszym asortymencie mamy wiele wzorów stempli w zestawie z eleganckimi drewnianymi uchwytami. Pieczętowanie jest chętnie wykorzystywane przez pszczelarzy i rzemieślników do dekoracji i zabezpieczenia oferowanych produktów. W naszym asortymencie wiele innych przydatnych rozwiązań jak etykiety i naklejki czy dekoracje i ozdoby. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wypełniaczy eko, których jesteśmy producentem.
 • Wosk do Pistoletu

  Wosk do Pistoletu (20)

  Wosk do pistoletu

  Lak do pistoletu to doskonała alternatywa dla wosku w koralikach. Praktyczna forma lania wosku przy pomocy pistoletu skraca czas potrzebny do zrobienia pieczęci.

  Co to jest lak do pistoletu?

  Wosk w laskach do pistoletu pozwala szybko i precyzyjnie rozpuścić odpowiednią ilość materiału do zrobienia pieczęci. Nie potrzebne wtedy są dodatkowe akcesoria jak łyżeczki do roztapiania czy podgrzewacze. Cały proces tworzenia odbić jest bezpieczny, czysty i szybki. W ofercie dostępne wiele kolorów. Wosk w tej postaci można używać również w tradycyjny sposób po wcześniejszym skruszeniu. Produkt ten posiada więc wszystkie zalety klasycznego pierwowzoru, jednocześnie przyśpieszając cały proces robienia pieczęci.

  Do czego można wykorzystać wosk do pistoletu?

  Lak w laskach podobnie jak klasyczny odpowiednik ma wiele praktycznych i dekoracyjnych zastosowań. Można przy jego pomocy wykonać stempel na zaproszeniach, kartkach okolicznościowych lub kopertach. Sprawdzi się też do lakowania dokumentów urzędowych czy znakowania produktów. Dyplomy i certyfikaty szybko i bez zbędnego bałaganu zyskają elegancką oprawę. Używanie laku do pistoletu znacznie przyśpiesza cały proces pieczętowania. Odbicia wykonane przy użyciu pistoletu w niczym nie ustępują jakością tym zrobionym metodą tradycyjną.

  Zalety laku do pistoletu

  Oferowany przez nas produkt cechuje wysoka jakość. Lak jest elastyczny, więc nie kruszy się i nie łamie. Jest to gwarancja trwałości pieczęci i jej eleganckiego wyglądu. Pojedyncza laska wosku w wybranym kolorze pozwala na wykonanie od 8 do 10 stempli. Używając pistoletu do roztapiania wosku, minimalizujemy bałagan i ryzyko poparzenia. Jakość wykonanego stempla jest doskonała. W Siima mamy wiele innych praktycznych rozwiązań jak wypełniacze eko czy bibuły i krepiny. Na szczególną uwagę zasługują artykuły fryzjerskie marek takich jak Hair Tools, Head Jog i Haito.
 • Wosk w Koralikach

  Wosk w Koralikach (88)

  Wosk w koralikach

  Wosk w koralikach to klasyczna forma laku do dekoracji. Można korzystać z niego w sposób tradycyjny do pieczętowania dokumentów lub do ozdabiania rękodzieła.

  Czym jest wosk w koralikach?

  Kostki wosku w wielu kolorach do wyboru to wygodna forma materiału przeznaczonego do lakowania. Dzięki temu łatwo go dozować i rozpuszczać tylko taką ilość, jaka jest nam potrzebna do zrobienia stempli. Już niewielkie źródło ciepła jak świeczka pozwala na roztopienie surowca na kilka pieczęci. Wielokolorowe granulki wosku pozwalają szybko wykonać pieczęć, którą można umieścić na ozdobnych zaproszeniach czy kartkach okolicznościowych.

  Do czego można wykorzystać wosk w koralikach?

  Stemple wykonane z laku doskonale nadają się nie tylko do ozdabiania różnego rodzaju kartek. Jest to również doskonały sposób na oznaczenie wyrobów rzemieślniczych oraz produktów regionalnych. Najwyższa jakość naszego produktu pozwala na wykonanie trwałej pieczęci na butelkach, słojach, certyfikatach i dyplomach. Lak jest elastyczny i nie kruszy się. Jest to elegancka a zarazem stylowa ozdoba każdego produktu. Dostępność wielu kolorów pozwala na dopasowanie koloru pieczęci np. do logo firmy bądź manufaktury.

  Jak zrobić pieczęć z wosku w koralikach?

  Do wykonania odbicia potrzebujemy podgrzewacza i łyżeczki do roztapiania laku. Mając te narzędzia, możemy rozpuścić potrzebną nam ilość kostek wosku w wybranym kolorze i zrobić pieczęć przy pomocy stempla. Wystarczy, że wylejesz odpowiednią ilość surowca na podłoże, a kiedy zacznie zastygać, odciśniesz stempel. Już po kilkukrotnej próbie uzyskasz wprawę i możesz cieszyć się nienaganną pieczęcią. Jeżeli odbicie się nie uda, nic straconego materiał można roztopić ponownie i wykonać kolejną próbę. W asortymencie Siima wiele ciekawych rozwiązań jak wypełniacze eko czy artykuły kreatywne. Na uwagę zasługuje też bibuła i krepina oraz zestawy prezentowe.
 • Zestawy do Pieczęci

  Zestawy do Pieczęci (7)

  Zestawy do pieczęci

  Zestawy do pieczęci to wszystko, co będzie Ci potrzebne do lakowania w jednym miejscu.

  Czym są zestawy do pieczęci?

  Jest to komplet, w skład którego wchodzi stempel z uchwytem do wykonywania pieczęci, kolorowy wosk, łyżeczka do podgrzania laku oraz dwie świeczki. Cały zestaw jest zapakowany w eleganckie ozdobne pudełko. To wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć robić odbicia z wosku. Pieczęć lakowa w elegancki sposób pozwoli ozdobić kartki okolicznościowe lub zaproszenia. Takie pieczęcie wykorzystuje się również do dekoracji produktów regionalnych lub pszczelarskich. Chętnie wykorzystują stemple też pszczelarze i rzemieślnicy.

  Elegancki wygląd dzięki odbiciom lakowym

  Zestawy do pieczęci to idealne rozwiązanie, dla każdego, kto chce zacząć ozdabiać w ten sposób swoje produkty. Stemplowanie wygląda niezwykle stylowo i elegancko. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie się na tle innych. Pieczęć nadaje luksusowy wygląd zaproszeniom na takie okazje jak Ślub, Chrzciny czy Komunia Święta. Stemple można wykorzystać do tworzenia wszelkiego rodzaju rękodzieła. Taki dodatek nadaje każdemu przedmiotowi wyjątkowego charakteru.

  Czy zestawy do pieczęci są drogie?

  Komplet do wykonywania odbić lakowy nie jest może tani, ale jest w nim wszystko, aby zacząć robić odbicia woskowe. Oprócz stempla z uchwytem i łyżeczki do topienia zestaw zawiera również 56 kostek wosku. Aby wykonać 1 odbicie potrzeba 3-4 kostki, podana ilość wystarczy więc na około 16 pieczęci. Stempel i łyżeczka są na tyle trwałe, że potem możesz tylko dokupić sam wosk. Zatem komplet jest propozycją ekonomiczną w dłuższej perspektywie. W Siima mamy wiele innych ciekawych propozycji jak bibuły i krepiny czy wypełniacze eko. Zachęcamy do zapoznania się również z asortymentem naklejek czy wstążek i kokard.