• Papier Pakowy

  Papier Pakowy (2)

  Papier pakowy

  Papier pakowy to ciekawy materiał o wielu zastosowaniach. Jest niezwykle wszechstronny i może być stosowany np. w szkole do przeprowadzek czy pakowania przesyłek.

  Czemu papier pakowy?

  Papier prążkowany zwinięty w rolkę to bardzo praktyczne rozwiązanie. Taki sposób pakowania oszczędza miejsce i ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości materiału. Jak już sama nazwa wskazuje, nasz produkt przeznaczony jest przede wszystkim do pakowania. Pojedynczy arkusz ma wymiary 105 cm na 126 cm. Gramatura papieru to 50g/m2 lub 100g/m2. Papier ten mogą wykorzystać lakiernicy do oklejania elementów w czasie malowania. Doskonale sprawdzi się również na zajęciach plastycznych jako materiał do malowania bądź wyklejania. Sprawdza się również jako wypełniacz do wszelkiego rodzaju paczek.

  Papier pakowy – uniwersalny wypełniacz

  Wypełnianie przestrzeni w paczkach to podstawowa funkcja naszego produktu. Świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie i amortyzacja delikatnych i kruchych przedmiotów. Wykorzystasz go przy przeprowadzkach oraz do wysyłania przesyłek. Papier ten nadaje się również do prac kreatywnych, możesz po nim malować oraz wyklejać. Już kilka arkuszy zabezpieczy podłogę przed zabrudzeniem w czasie remontu. Oferowany przez nas produkt znajduje niezliczoną liczbę zastosowań.

  Papier pakowy czy wypełniacz eko?

  Zarówno jeden, jak i drugi produkt to materiały przyjazne środowisku. Możesz używać ich kilkukrotnie, a kiedy już całkiem stracą swoje właściwości oddać do recyklingu. W przeciwieństwie do wypełniaczy plastikowych i folii papier pakowy umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest to niesłychanie istotne przy pakowaniu kosmetyków lub innych wrażliwych produktów. Jeżeli dobro naszej planety jest dla Ciebie sprawą priorytetową, wybieraj wypełniacze papierowe. W SIIMA mamy jeszcze kilka innych ciekawych propozycji jak bibuły i krepiny oraz wstążki i kokardy. Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą laków do pieczęci i artykułów kreatywnych.
 • Rafia

  Rafia (12)

  Rafia

  Rafia to wypełniacz z wykonany z naturalnych włókien. Może występować w kilku formach: niebarwionej, jak również barwionej.

  Co to jest rafia?

  Jest to materiał naturalny pochodzenia roślinnego, który nie tylko dobrze zabezpiecza, ale też może pełnić funkcje dekoracyjne. Do jej zalet z pewnością należy wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Rafia może występować w różnej formie i kolorach. To doskonały produkt do wyplatania, rękodzieła, prac kreatywnych i florystycznych. Można wykorzystać ją do dekoracji i ozdób oraz do pakowania paczek i prezentów. To ogólnie dostępny i tani produkt, który doda elegancji każdemu upominkowi i paczce.

  Jak kreatywnie wykorzystać rafię?

  To naturalne włókno jest na tyle elastyczne i trwałe że nadaje się do wyplatania wszelkiego rodzaju toreb, mat i dekoracji. Dodatkowym atutem takich samodzielnie wyplatanych dekoracji jest to, że są odporne na działanie wilgoci i innych czynników atmosferycznych. Dobrze sprawdzi się też do wszelkiego rodzaju prac dekoratorskich i florystycznych np. do przewiązywania i ozdabiania bukietów i innych kompozycji kwiatowych. W asortymencie mamy dostępnych kilka kolorów rafii, więc możesz wybrać dla siebie taki który najbardziej Ci odpowiada. Sprawdzi się jako dodatek do pakowania słoików z miodem i innych przetworów pszczelarskich.

  Czy rafia jest droga?

  Cena jednostkowa surowca nie jest wysoka, a walory estetyczne nie ulegają dyskusji. Ponadto jako materiał naturalny ulega całkowitej biodegradacji i jest przyjazny środowisku. Produkt jest powszechnie dostępny i doskonale sprawdza się w wyżej wymienionych zastosowaniach. Siima to wiele innych rozwiązań do pakowania i dekoracji jak wypełniacze eko czy bibuła i krepina. Sprawdź również laki do pieczęci i wstążki i kokardy i daj się ponieść wyobraźni.
 • Wełna Drzewna

  Wełna Drzewna (1)

  Wełna drzewna

  Wełna drzewna inaczej wiolina do naturalny i ekologiczny wyrób, który powstaje z odpadów potartacznych. Jest to doskonały produkt do wypełniania paczek.

  Czy wełna drzewna to wiolina?

  Są to nazwy używane zamiennie i opisują ten sam produkt. Wiolina to estetyczny wypełniacz do wszelkiego rodzaju paczek i prezentów. Będzie zwieńczeniem pudełka z upominkiem lub produktem rzemieślniczym. Świetnie sprawdzi się do pakowania delikatnych i kruchych przedmiotów jak butelki z alkoholem, przedmioty wykonane ze szkła albo ceramiki. Bezcenne są w tym przypadku nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim doskonała amortyzacja i ochrona przedmiotów.

  Jakie zastosowania ma wełna drzewna?

  Wykorzystujemy ją w celach dekoracyjnych i jako wypełniacz i właśnie na tym skupia się SIIMA. Wiolina wykorzystywana jest również w przemyśle do ociepleń i wyciszeń pomieszczeń. Jak widać, jest to więc materiał o różnorodnych zastosowaniach. Atutem tego surowca jest jego waga. Pomimo dużej objętości włókien jest ona bardzo lekka, dzięki czemu nie zwiększa całkowitej masy paczki. Ponadto wykazuje świetne właściwości izolujące oraz amortyzujące. Te wszystkie czynniki sprawiają, że jest to doskonały wypełniacz.

  Wełna drzewna w trosce o środowisko

  Jest to surowiec ekologiczny w 100% naturalny, więc jest on przyjazny dla środowiska. Jeżeli losy naszej planety nie są Ci obojętne- wiolina to coś dla Ciebie. Pakowanie produktów ekologicznych czy rzemieślniczych, wykonanych w warunkach manufaktury nigdy nie było takie proste. Dzięki naszemu produktowi masz pewność zabezpieczenia swoich dzieł, przetworów itp. W SIIMA znajdziesz o wiele więcej ciekawych propozycji jak bibuły i krepiny albo etykiety i naklejki. Zachęcamy również do zapoznania się z asortymentem laków do pieczęci oraz wyrobów drewnianych.
 • Bibułkowe

  Bibułkowe (45)

  Bibułkowe wypełniacze ozdobne

  Bibułkowe wypełniacze karbowane delikatne i puszyste. Najdelikatniejsze wypełniacze ozdobne do paczek i prezentów.

  Co to bibułkowe wypełniacze ozdobne?

  Wypełniacz karbowany z bibuły to sposób na dekoracyjne wypełnienie paczki lub prezentu. Takie wypełnienie nie tylko podniesie walory estetyczne zapakowanego produktu, ale również zabezpieczy nawet najdelikatniejsze przedmioty. Dokładnie pokarbowany surowiec w wielu kolorach, jest leciutki i nie wpływa na wagę paczki w sposób znaczący. Dodatkowo duża objętość przy niskiej wadze gwarantuje idealne właściwości amortyzacyjne. Do zalet tego produktu z pewnością należy duży wybór kolorów. Możesz dobrać kolor zgodnie ze swoimi preferencjami lub zależnie od charakteru pakowanego przedmiotu.

  Do czego wykorzystam wypełnienie bibułkowe?

  Kolorowe wypełniacze z bibułki to świetny wybór do pakowania elektroniki czy przedmiotów wykonanych z delikatnych materiałów. Z naszymi wypełniaczami masz pewność, że szkło, ceramika i drobny sprzęt elektroniczny będą odpowiednio zabezpieczone. Ten materiał chroni przedmioty przed zarysowaniem i ewentualnym uszkodzeniem w razie upadku. Ten produkt łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. To doskonały wybór, kiedy chcesz ochronić swoje produkty oraz dodać im uroku.

  Praktyczne zastosowania wypełniacza z bibuły

  Siima to producent wypełniaczy bibułkowych w kilkunastu kolorach. Nasz produkt to najdelikatniejszy z wypełniaczy dostępnych na rynku. Dzięki odpowiedniej technologii jest on pozbawiony pyłu i ultra pokarbowany. To gwarancja najlepszego zabezpieczenia przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Sprawdza się nie tylko do pakowania towarów luksusowych, ale też miodów czy innych wyrobów rzemieślniczych. W Siima mamy dla Ciebie wiele innych ciekawych rozwiązań jak bibuły i krepiny oraz laki do pieczęci. Sprawdź również nasz asortyment kwiatów mydlanych i artykułów fryzjerskich marki Hair Tools.