• Karbowane

  Karbowane (164)

  Karbowane wypełniacze do paczek

  Karbowane wypełniacze to nie tylko gwarancja stylu, ale również bezpieczeństwa twoich produktów i innych przedmiotów.

  Dlaczego wypełniacz karbowany?

  Karbowanie to proces, który pozwala na zwiększenie sprężystości, a tym samym lepszą amortyzację przedmiotów. Ochrona, jaką zapewnia takie wypełnienie, pozwala bezpiecznie zapakować nawet delikatne rzeczy. Teraz pakowanie elektroniki, szkła, ceramiki i wielu innych nie jest niczym trudnym. Karbowane wypełniacze, są również elementem dekoracyjnym. Użyjesz ich nie tylko jako zabezpieczenie, ale również ozdobę. Prezent zapakowany z naszym kolorowym wypełniaczem będzie z pewnością miłą odmianą. W ofercie wiele kolorów do wyboru.

  Karbowane wypełniacze jak ich używać?

  Dokładnie tak samo, jak innych! Ponadto mają one szereg dodatkowych zalet. Karbowanie dodaje szlachetności i niecodziennego charakteru nie tylko upominkom i prezentom, ale też paczkom wysyłkowym. Mamy do wyboru całą paletę kolorów, spośród których można wybierać. Ponadto wypełnienie nie wpływa w sposób znaczący na wagę pudełka lub paczki. Już niewielka ilość pozwoli na wypełnienie pustych przestrzeni lub zabezpieczenie delikatnych przedmiotów. To także element dekoracyjny, który znacząco podnosi walory estetyczne upominku lub prezentu. Wypełnienie w tej formie nadaje się, również do pakowania przedmiotów o ostrych krawędziach.

  Kolorowy zawrót głowy

  W naszej ofercie nie tylko najbardziej klasyczne kolory wypełniaczy jak naturalny czy kremowy, ale również wiele innych. Znajdziesz u nas odcienie żółci, czerwieni, pomarańczu, błękitu, zieleni, szarości... Tak obszerny wybór pozwala na optymalne dopasowanie do potrzeb klienta. Karbowane wypełniacze to kompleksowe rozwiązanie dla każdego, kto chce efektownie zapakować paczkę lub podarunek. W Siima mamy wiele innych ciekawych rozwiązań, takich jak laki do pieczęci czy sztuczne kwiaty. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wstążek i kokard oraz bibuły i krepiny.
 • Proste Paski

  Proste Paski (42)

  Proste paski wypełniacz dekoracyjny

  Proste paski to ciekawy zamiennik dla tradycyjnego wypełniacza karbowanego. Wykorzystasz go jednak w ten sam sposób.

  Co to jest wypełniacz papierowy proste paski?

  Jest to materiał przeznaczony do wypełnienia wolnych przestrzeni w pudełkach i paczkach. Oprócz tego spełnia też funkcje dekoracyjne i podnosi walory estetyczne paczki bądź prezentu. Wykonany z wysokiej jakości papieru od sprawdzonych dostawców. Całkowicie bezpyłowy dzięki zastosowanej technologii podwójnego odpylania już na etapie cięcia surowca. Jest to produkt wysokowydajny, ponieważ jest objętościowy, jednocześnie niewiele ważąc. Nie wpływa też na wagę przesyłki i podlega biodegradacji, więc jest produktem ekologicznym.

  Do czego wykorzystam ten wypełniacz?

  Nasz produkt sprawdzi się, zarówno przy pakowaniu paczek wysyłkowych, jak i prezentów lub upominków na różne okazje. Duży wybór kolorów pozwala, na dopasowanie do potrzeb klienta. Można go wykorzystać, również do wyeksponowania produktów, takich jak rękodzieło czy wyroby regionalne, kosmetyki, czy nawet sprzęt elektroniczny. Proste paski to też ciekawa alternatywa dla tradycyjnych karbowanych wypełniaczy ze wszystkimi ich zaletami. Jest to materiał tani, ekologiczny, wydajny, doskonałej jakości. Dostępny w opakowaniach po 100g i 1kg.

  Proste paski wypełniacz inny niż wszystkie!

  Ten materiał jest prawdopodobnie jednym z najbardziej uniwersalnych i nadaje się do wypełniania niemalże wszystkich rodzajów paczek. Nie ma znaczenia, czy przedmiot, który zabezpiecza jest delikatny i kruchy, jak szkło czy elektronika. Nie straszne też temu wypełniaczowi nieregularne kształty czy ostre krawędzie. Za każdym razem spełni on swoje zadanie i zabezpieczy przedmiot, jednocześnie wypełniając puste przestrzenie. Efektowny wygląd doda też dekoracyjny charakter. W asortymencie Siima wiele równie ciekawych propozycji jak bibuły i krepiny, czy naklejki i etykiety. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą laków do pieczęci, czy kwiatów mydlanych.